از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

کمپانی عجیب شو کمپانی عجیب شو

ثبت نام

دستکش گرگی

وضعیت موجود
قیمت 87000 تومان
رتبه ی این کالا: 0.0

یک جفت دستکش پشمی نرم و سیاه با کیفیت لاتکس مناسب انواع تئاتر، نمایش و مراسم هالووین

تعداد
{{ quantity}}

درباره این کالا بیشتر بدانید

دستکش پنجه گرگ سیاه

دستکش پنجه گرگ سیاه یکی از انواع دستکش های نمایشی است که برای استفاده در تئاتر و نمایش های دورهمی بسیار مناسب است. این دستکش ترسناک، با طراحی ظریف و اصولی، مشابه پنجه های گرگ ساخته شده و بیشترین شباهت را به آن دارد.

اگر طرفدار مهمانی های هالووین و نمایش های کودکانه هستید، با استفاده از این نوع دستکش می توانید به خوبی نقش یک گرگ سیاه ترسناک را اجرا کنید. ساختار این دستکش به گونه ای است که کلاملاً نرم، منعطف و لاتکسی ساخته شده تا کاربر در حین استفاده از آن آزادی عمل خود را از دست ندهد. از این رو به راحتی می توانید دست خود را باز و بسته کنید و حرکات نمایشی انجام دهید. این دستکش به هیچ وجه مزاحم کار شما نخواهد بود.

دستکش پنجه گرگ سیاه تا ناحیه مچ دست را پوشش می دهد. در بخش مچ دست، الیاف پشمی و مودار به بدنه دستکش اضافه می شود. ظرافت ساخت این دستکش تا حدی است که سعی شده قسمت پشمین آن نیز بیشترین نزدیکی را با پوست و موی گرگ داشته باشد.

جنس محصول

شاید قسمتی از نمایش شما به گونه ای باشد که دستان گرگ سیاه کثیف و خون آلود شود. حتی ممکن است در حین بازی و اجرای نمایش دستان شما کثیف و چرک شود. در هر صورت نگران نباشید. خوشبختانه دستکش مچی گرگ قابلیت شستشو دارد و به راحتی می توانید آن را بشویید تا مثل روز اول، ترسناک و مهیب جلوه کند.

دستکش پنجه گرگ سیاه به افرادی که طرفدار نمایش های عروسکی و یا تم های ترسناک می باشند توصیه می شود. شباهت این دستکش به دستان واقعی گرگ، همه را حیرت زده می کند و می ترساند. این دستکش ها به صورت جفتی به فروش می رسد. شما در زمان خرید آن دو عدد دستکش دریافت خواهید کرد.

فروشگاه عجیب شو با ارائه انواع لوازم شعبده بازی و شوخی و سرگرمی و ترسناک، دست شما را برای انتخاب باز گذاشته است. شما می توانید محصولات متنوع نمایشی و شعبده در فروشگاه جستجو کنید و مطابق سلیقه خود خریداری کنید.