از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

کمپانی عجیب شو کمپانی عجیب شو

ثبت نام

کارت های یکی شو

وضعیت موجود
قیمت 98000 تومان
رتبه ی این کالا: 0.0

شاید در محفلی خیلی از دوستان شما کارهای زیادی با کارت بلد باشند و حتی گاها هنرنمایی هم بکنند . اما خب شما دیگر یک شعبده باز هستید و باید با آنها فرق داشته باشید و قطعا توانایی نمایشی فراتر و بالاتر از آنها را دارید . پس در این مواقع هست که شما وارد عمل میشوید و قدرت خود را در هنر شعبده بازی به همه نشان میدهید .

 

تعداد
{{ quantity}}

درباره این کالا بیشتر بدانید

شاید در محفلی خیلی از دوستان شما کارهای زیادی با کارت بلد باشند و حتی گاها هنرنمایی هم بکنند . اما خب شما دیگر یک شعبده باز هستید و باید با آنها فرق داشته باشید و قطعا توانایی نمایشی فراتر و بالاتر از آنها را دارید . پس در این مواقع هست که شما وارد عمل میشوید و قدرت خود را در هنر شعبده بازی به همه نشان میدهید .

یک دسته کارت بازی از جیب خود در آورده و آنرا به همه نشان میدهید . کارت ها را باز کرده و همه آنها را به تماشاچیان نشان میدهید . کارت ها معمولی بوده و هیچ چیز مشکوکی به چشم نمیخورد . سپس شعبده باز کار خود را شروع میکند . او از یک تماشاچی دعوت کرده تا جلو آمده و با او همکاری کند . سپس از تماشاچی میخواهد وقتی که شعبده باز دسته کارت را فر میدهد تماشاچی انگشت اشاره خود را هر کجای دسته کارت که دوست دارد قرار دهد . همینطور هم انجام میدهد . سپس همانجا که تماشاچی انگشت میگذارد کارت انتخابی را بیرون میکشد و به تماشاچی میدهد . از او میخواهد که شکل و خال کارت را به خاطر بسپارد و به شعبده باز نگوید .

سپس کارت را در میان کارت ها قرار داده و شروع به مخلوط کردن دسته کارت میکند . چندین بار دسته کارت را جدا کرده و بهم میریزد . تا خوب کارت تماشاچی مخلوط شود . شعبده باز دسته کارت را به دو قسمت تقسیم میکند . یکی را چپ و دیگری را راست قرار میدهد .

از تماشاچی می پرسد دوست دارد کارت در کدام دسته باشد !
تماشاچی می گوید دسته چپ
دوباره از او می پرسد دوست دارد چندین کارت ، همان کارت تماشاچی باشد !!
تماشاچی در حالی که تعجب کرده است مثلا میگوید ۱۲
شعبده باز شروع به شمردن ۱۲ عدد کارت میکند . کارت دوازدهم را بر میگرداند .
واقعا باور کردنی نیست . همان کارت انتخابی تماشاچی میباشد .

هنوز کار شعبده باز تمام نشده است . از او می پرسد آیا دوست دارد کارت را در دسته سمت راست هم ظاهر کند . دوباره از او یک عدد میپرسد و او اینبار میگوید مثلا ۴
باز هم کارت چهارم همان کارت تماشاچی است .

در حالی که همه مات و مبهوت مانده اند شعبده باز دو دسته کارت را یکی کرده و شروع به مخلوط کردن میکند و لبخندی میزند . او میگوید من هنوز کارم تمام نشده است و یک سوال دارم آیا کارت شما همین هست؟ ناگهان کل دسته کارت را رو به تماشاچی فر میدهد و باز میکند .

خدای من همه دسته کارت کامل تبدیل به کارت انتخابی تماشاچی شده است . این کار غیر ممکن هست . شعبده باز یک فوت به دسته کارت میکند و همه کارت ها مانند اول شده و کاملا طبیعی و معمولی میشوند . در حالی که همه در جای خود میخکوب شده اند شعبده باز دسته کارت را در جیب میگذارد و لبخند میزند .

نکات تکمیلی :
– این دسته کارت معمولی نمیباشد و به هیچ عنوان نمیتوانید با آن بازی کارت انجام دهید زیرا کل دسته کارت تغییر کرده و مخصوص فقط شعبده بازی طراحی شده است .
– توسط این دسته کارت فقط امور شعبده بازی امکان پذیر هست چون کاملا کارت ها غیر طبیعی است و روش های اجرایی دیگری نیز این بازی دارد که در فیلم آموزشی آنرا یاد خواهید گرفت .

توضیحات تکمیلی :
پکیج این بازی اورجینال و محصول کشور آمریکا میباشد

توجه :

این دسته کارت معروف ترین بازی کارت برای شعبده بازان دنیا میباشد