از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

کمپانی عجیب شو کمپانی عجیب شو

ثبت نام

زنجیر و حلقه اسرار آمیز

وضعیت موجود
قیمت 19000 تومان
رتبه ی این کالا: 0.0

یک حلقه و زنجیر فلزی و معمولی اما پر از معما و جادویی که ناگهان جلوی چشمان تماشاچی حلقه بطور شگفت انگیزی داخل زنجیر گره میخورد محصولی از عجیب شو کمپانی

تعداد
{{ quantity}}

درباره این کالا بیشتر بدانید

زنجیر و حلقه اسرار آمیز

زنجیر و حلقه یک حلقه و زنجیر معمولی نیست. بلکه در عین سادگی بسیار شگفت انگیز و اسرارآمیز است. و می تواند مخاطبان شما را ساعت ها به فکر فرو ببرد . شما میتوانید در قبل از بازی و بعد از اجرای بازی محصول را به همه نشان داده و همه برسیش کنن ..

در ابتدای نمایش حلقه و زنجیر فلزی و محکم را بدست مخاطب دهید تا مشاهده کند که هیچ روزنه و سوراخی درون حلقه و زنجیر وجود ندارد و کاملا بسته شده و هیچ راه فرار و نفوذی در آن وجود ندارد. سپس مطابق تصویر زنجیر را میان دو انگشت خود قرار داده و حلقه را از پایین داخل زنجیر ببرید. حالا جلوی چشمان تماشاچی تنها با رها کردن حلقه از بالا همگی خواهند دید که حلقه بطور شگفت انگیزی داخل زنجیر گره خورده است و به پایین نمی افتد.

چیزی که غیر قابل باور است که زنجیری که کاملا صاف بوده و هیچ تاب خوردگی نداشته است و حلقه نیز بصورت مسستقیم از بالا به پایین رها شده است اکنون داخل زنجیر بطور اسرارآمیز به دام افتاده است. کاری که اگر زنجیر و حلقه را به دست خودشان دهید هرگز موفق به انجام این کار نخواهند شد. اینگونه است که می توانید اجرایی شاد و بی نظیر در مجالس رسمی و محافل خودمانی خانواده و دوستان فراهم کنید و ساعت ها ذهن افراد را به خود و اجرای این تردستی جذاب مشغول کنید.

دور همی هایی که این بار رنگ و بوی تازه ای با اجراهای بی نظیر شما خواهد داشت و قطعا خاطرات ماندگاری را در ذهن دوستان خود ثبت خواهید کرد.

نکته مورد توجه

  1. می توانید قبل و بعد از اجرای نمایش زنجیر و حلقه را جهت بررسی کامل به دست تماشاچی دهید تا مطمئن شود چیزی برای پنهانکاری وجود ندارد.
  2. شیوه انجام این تردستی و نحوه اجرای دقیق تر آن در راهنمای کامل محصول توضیح داده شده است.
  3. تمامی محصولات شعبده موجود در فروشگاه ، دارای راهنمای فارسی می باشد که به صورت کاملاً تخصصی توسط فروشگاه عجیب تو جیب تهیه شده است و چنانچه در آن چندین شیوه اجرا برای یک شعبده وجود داشته باشد به صورت کامل و روان شرح داده شده است.

فروشگاه عجیب شو  مفتخر است با ارائه ی انواع محصولات شعبده بازی برای اولین بار در ایران و بزرگ ترین کمپانی مجموعه های آموزشی شعبده بازی در ایران محصولات به روز را به شما تقدیم نماید با بهترین قیمت و آموزش آیتم ها به زبان فارسی