از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

کمپانی عجیب شو کمپانی عجیب شو

ثبت نام

برف مصنوعی

وضعیت موجود
قیمت 68000 تومان
رتبه ی این کالا: 0.0

برف مصنوعی رنگ سفید 12 عددی  از جمله بازیهای مشهور و زیبای روی صحنه شعبده بازان میباشد که میتوان به دیوید کاپرفیلد هم اشاره کرد که با اجرای بینظیر خود در سالن بسیاری از تماشاگران را بر صندلی میخکوب کرد . البته اجرای این بازی با این وسیله به گستردگی بازی کاپرفیلد نیست زیرا دیوید کاپرفیلد از دستگاهای بزرگتر و مقادیر بسیار زیادی از این برف مصنوعی برای روی صحنه بکار برد .

 

تعداد
{{ quantity}}

درباره این کالا بیشتر بدانید

برف مصنوعی از جمله بازیهای مشهور و زیبای روی صحنه شعبده بازان میباشد که میتوان به دیوید کاپرفیلد هم اشاره کرد که با اجرای بینظیر خود در سالن بسیاری از تماشاگران را بر صندلی میخکوب کرد . البته اجرای این بازی با این وسیله به گستردگی بازی کاپرفیلد نیست زیرا دیوید کاپرفیلد از دستگاهای بزرگتر و مقادیر بسیار زیادی از این برف مصنوعی برای روی صحنه بکار برد .

در این بازی شعبده باز دست های خالی خود را نشان میدهد . ناگهان یک بادبزن را ظاهر میکند . سپس یک دستمال سفید کاغذی را از جیب خود بیرون آورده و آنرا درون مشت دست خود قرار میدهد . برخی از شعبده بازان دستمال را در آب بصورت نمایشی خیس میکنند که طوری وانمود شود که دستمال تبدیل به دانه های برف میشود .

شعبده باز ناگهان دست خود را مشت کرده و با بادبزن به سمت دست خودش باد میزند . همه با تعجب خواهند دید که از داخل دست شعبده باز دانه های برف با باد زدن او به سمت آسمان پرواز میکنند . آنقدر برف از داخل دست های او خارج میشود که انگار روی سر شعبده باز برف میبارد .

این شعبده از سری بازیهای بسیار قشنگ و زیبای کلاسیک کشور چین میباشد که مدتی است شعبده بازان در انتهای برنامه خود از آن بهره می برند . زیبایی زیادی در اجرا و هنگام نمایش در روی صحنه داشته و یک صحنه رومانتیک و پایانی زیبا را برای شعبده باز به ارمغان می آورد .

– اجرای ساده و روان
– پکیج کامل ( برف + بادبزن )
– دارای مواد مصرفی و قابل تهیه
– مقدار اولیه برف در بسته برای 12 مرتبه اجرا